Startujemy!

Lekko “po sezonie”, wszak za kilka dni zapowiadają atak wiosny, ale wcześniej się nie dało! Nie spodziewałyśmy się aż tak dużego zainteresowania naszymi czapkami i opaskami, więc też nikt nie planował ruszać z faktycznym sklepem on-line. Jednak uskrzydlone Waszymi miłymi słowami, poleceniami i chęcią dalszych zakupów – zaryzykowałyśmy i oto jest! Sweterkowo przybrało faktyczną formę platformy sprzedażowej, kto by pomyślał 🙂

Na ten moment w naszej ofercie znajdziecie nasze klasyczne kolorowe, neonowe, unikatowe czapki oraz opaski, jak również kilka kompletów z kominami. Pojawią się również rękawiczki dwupalczaste oraz swetry, jeśli czas na to pozwoli. W kategorii “inne” dostępne są również dwa bony podarunkowe, które możecie u nas zakupić w cenie 85 zł lub 135 zł. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was ciekawa propozycja na niespodziankę dla kogoś bliskiego.

Sklep jeszcze nie posiada szybkich płatności, ale mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się ta wygodna forma finalizacji zamówienia. Wszystkie zamówione produkty wysyłamy do Was możliwie jak najszybciej. Do wyboru macie dostawę paczkomatem oraz kurierem InPost, jak również pocztą.

Nasz asortyment będzie uzupełniany na bieżąco, choć warto również śledzić nasz profil na Facebooku. To właśnie tam, prosto z telefonu trafiają zdjęcia naszych nowości. Pamiętajcie, że dalej możecie tam do nas pisać (lub tutaj, przez formularz kontaktowy), aby zapytać o możliwość zamówienia indywidualnego. Jesteśmy otwarte na wszystkie propozycje nowych produktów, czy ulepszeń naszej platformy.

Zapraszamy na zakupy! Dołącz do #SweterkowoHandmade już dzisiaj 💙