O nas

sweterkowo_czapki_handmade

Czołem!
To my, dwuosobowy zespół Sweterkowo Handmade 🙂

Mama Małgorzata, Mumsi, Mamusia, Mama Gosia, Babcia Gosia – zależy, kogo zapytacie! To właśnie ona dzierga Wasze czapki, opaski i komplety. Pakuje je w te sreberka, wysyła i cieszy się za każdym razem, jak piszecie, że czapki są super.

Agata – legenda głosi, że kiedyś zamarznie w czerwcu przy 15 stopniach, jeśli wcześniej pracoholizm jej nie wykończy. Tymczasem robi zdjęcia, rozmawia z Wami na Facebooku Sweterkowo, razem z mamą wymyśla nowe połączenia kolorystyczne. Robi wszystko, żeby czapki znalazły Was, zanim zorientujecie się, że ich szukacie!

Nikt nie wie, kiedy powstało Sweterkowo, bo mama robi na szydełku i drutach od zawsze. Mniej więcej w 2018 roku pojawiły się pierwsze kolorowe czapki, które początkowo nosili nasi najbliżsi, ale szybko znalazły swoich amatorów w całej Polsce (i nie tylko!). Nasza rodzina od zawsze zaangażowana jest w sport, dlatego zdecydowanie większość naszego asortymentu ma narciarsko – snowboardowo – outdoorowy charakter.

Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas swoją wymarzoną czapkę lub opaskę, albo wspaniały prezent dla kogoś bliskiego 💙

Unikalny design

Zdecydowana większość naszych czapek jest unikatowa i nikt inny nie będzie takiej miał! Mamy również bestsellery, ale mimo takich samych kolorów – nie ma dwóch identycznych produktów.

Najwyższa jakość

Stale pracujemy nad jakością naszych produktów, tak, aby służyły Wam jak najdłużej. Wybieramy sprawdzone materiały i stale poszerzamy naszą ofertę o nowe rodzaje włókien.

Szybka wysyłka

Większość Waszych zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin, również w weekendy! Jeżeli goni Was czas, zawsze możecie wspomnieć nam o tym w zamówieniu.

Instagram

@sweterkowo