czapki merino

Czapki Merino dla nurków

Kto śledzi nas na naszych profilach w mediach społecznościowych ten wie, że od niedawna mamy przyjemność współpracować z magazynem Perfect Diver. Ekipa nurków zgłosiła się do nas na początku roku z zapytaniem, czy możemy przygotować czapki z wełny Merino na zamówienie. Szybko udało nam się dojść do porozumienia i tak oto Sweterkowo zostało partnerem magazynu na cały rok!

Czapki Merino z personalizowanym logo

Mogłoby się wydawać, że nurkowanie wymaga ciepłej czapki jedynie w sezonie zimowym. Jak się okazało, nic bardziej mylnego! Głowa, uszy, zatoki – o wszystko trzeba zadbać przez cały rok, a na dodatek nurkowanie odbywa się na całym Świecie. Dobrze być przygotowanym na każdą pogodę. Komfort termiczny czapek Merino to nie wszystko, bo przecież elementy wizualne są równie ważne. Jak już siedzieć w czapce na plaży to stylowo, prosta sprawa. Dlatego też zamówione przez ekipę PD produkty obszyte zostały metkami z logotypem magazynu, a kolory dobrane do tematyki. Obydwa zestawy kolorystyczne – morza oraz jeziora są na stałe w naszej ofercie.

Wełna z Merynosów – miękka, trwała i… eko!

Wybór materiału, z którego dziergamy czapki dla naszych podwodnych odkrywców nie jest przypadkowy. Wszyscy znamy i doceniamy trwałość oraz komfort termiczny, jaki daje nam Merino, ale czy jest coś jeszcze? Oczywiście, pozostaje kwestia naszej planety. Na co dzień zderzamy się z obrazkami, które uświadamiają nam, jak ogromnym problemem jest produkcja plastiku. Morza i oceany pełne są toreb, rurek, korków i innych śmieci. Nurkowanie niewątpliwie pozwala się do tego problemu zbliżyć w dosłownym tego słowa znaczeniu. W efekcie czego rodzi się potrzeba redukcji sztucznych tworzyw w życiu codziennym.

W alternatywie na cieplejsze dni – pierwsza dostawa opasek

Zbliża się wiosna, właściwie już jest z nami, choć widok za oknem nie koniecznie na to wskazuje. Do naszego asortymentu dołączyły więc również kolorowe opaski z wełny Merino. Pierwsze 12 sztuk z naszywkami magazynu Perfect Diver już ruszyło w Świat! To fajna alternatywa dla czapki, szczególnie dla posiadaczek i posiadaczy długich włosów, wiązanych w kitkę czy koczek. Dodatkowo zmieści się w każdej kieszeni i sprawdzi nawet latem. Już nie możemy doczekać się zdjęć z podróży zespołu i czytelników PD, ciekawe, czy któraś czapka Sweterkowo doczeka się podwodnych przygód 😊